Соціальний інспектор

Що це?

Соціальний Інспектор — це ресурс, на якому ви можете дізнатися звідки беруться і на що витрачаються кошти місцевих бюджетів, але не загалом, а детально, по кожній школі, садочку або дорозі чи комунальній установі.

 

Хто це зробив?

Соціальний Інспектор — це спільний проект ГО “Платформа Громадський Контроль”, Фонду Східна Європа та IT-волонтерів з V-Jet. Проект підтриманий програмою «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією, та програмою "Ціна держави", що фінансується Європейським Союзом.

 

Для чого?

Ми хочемо, щоб світ став кращим, а українці в цьому світі відчули себе господарями у власному місті або селищі та, як справжні господарі, витрачали свої кошти з розумом, а головне — відчували за них відповідальність.

 

Навіщо це все? Гроші все одно вкрадуть чиновники!

Прозорість та підзвітність — це найдієвіші складові боротьби з корупцією. Ми оприлюднюємо, як витрачаються кошти місцевої громади і тим самим надаємо цьому процесу прозорості, а ви через механізм скарг та коментарів забезпечуєте підзвітність відповідних чиновників.

 

І що, отак одразу бюджети всіх громад на одному сайті?

Ми починаємо проект з Дніпропетровська — нашого рідного міста та будемо поступово додавати нові громади, якщо відчуємо запит суспільства.